KONST / Litografier / Litografi 16926123
nr 1692 6123
Jan Salakari
(f. 1932), Finland
Litografi, Signerad, numrerad 120/160, daterad - 81, träd. Bladets mått: 16x15 cm, yttermått inklusive ram: 37x37 cm
Jan Salakari, finländsk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 april 2025
kl 18:34:31
5/4 17:22:06